Контакт

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Проф. Елена Џукеска

Универзитет „Св. Кирил и Методиј“

Философски факултет

Институт за класични студии

Бул. „Гоце Делчев“ 9а, поштански фах 540

1000 Скопје, Република Македонија

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com